Program Partnerski mBanku
mBank.pl

Blog

Dwie promocje eKONTA szansą na zwiększenie zysków!

24.06.2013, 11:55 Edyta (mEkipa)

W koncie Partnera pojawiły się nowe, dodatkowe kreacje eKONTA dotyczące promocji "Debet na start".

Z promocji może skorzystać każdy nowy klient i otrzymać nawet 1500 zł debetu na konto lub kartę kredytową mBanku.

Zachęcamy do aktywnej promocji oferty eKONTA z debetem nawet do 1500 zł. Jest to doskonała okazja do zwiększenia zysków ze sprzedaży.

Partnerzy za każdy aktywny rachunek otrzymają aż 85 zł (65 zł za podpisaną umowę oraz 20 zł za saldno na rachunku).

Dodatkowo Partnerzy nadal mogą promować ofertę eKONTA "Zarabiaj na zakupach" nawet 500 zł.

W koncie Partnera są dostępne kreacje zarówno do jednej, jak i drugiej promocji.

 

 

 

 

Zasady promocji "Debet na start":

  • Klient wpłaca na swoje konto pensję lub stypendium, które będzie przelewać co miesiąc
  • Klient robi zakupy kartą do konta na kwotę min. 300 zł
  • Klient otrzyma debet na konto lub na kartę kredytową mBanku bez zbędnych formalności i bez wizyty w banku (umowa zawierana jest online)

 Zobacz Regulamin promocji „Debet na start”.

 


Konto z debetem na start

Przedstawiony materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny.

Przyznanie kredytu odnawialnego (debet w koncie) lub wydanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez BRE Bank SA. Kredyt odnawialnylub kartę kredytową może uzyskać nowy Klient mBanku, który w okresie Promocji „Debet na start” tj. od 4.06.2013 do 31.08.2013 złoży wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego wniosek o kredyt odnawialny lub kartę kredytową oraz zadeklaruje miesięczne zasilanie rachunku w mBanku kwotą 1500 PLN wpływów, a następnie w okresie 45 dni od otwarcia tego rachunku spełni warunek zasilenia go kwotą nie mniejszą od zadeklarowanej oraz dokona transakcji kartą debetową mBanku na kwotę minimum 300 PLN. Szczegóły Promocji „Debet na start” znajdują się w Regulaminie dostępnym na www.mBank.pl/debetnastart.

Debet 500 zł dla studentów

Przedstawiony materiał nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego i ma on charakter wyłącznie informacyjny.

Przyznanie kredytu odnawialnego (debet w koncie) lub wydanie karty kredytowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego kredytobiorcy przez BRE Bank SA. Student może uzyskać kredyt odnawialny lub kartę kredytową z limitem do 500 zł pod warunkiem, że w okresie Promocji „Debet na start” tj. od 4.06.2013 do 31.08.2013 złoży wraz z wnioskiem o otwarcie rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego wniosek o kredyt odnawialny lub kartę kredytową oraz dostarczy do mBanku zaświadczenie o posiadaniu statusu studenta uczelni wyższej. Szczegóły Promocji „Debet na start” znajdują się w Regulaminie dostępnym na www.mBank.pl/debetnastart.

wróć

skomentuj