Program Partnerski mBanku
mBank.pl

Blog

mBank RATY - Nowy produkt w ofercie mBanku

18.10.2011, 14:15 MariuszM, Produkty, mBank

W ofercie mBanku pojawił się nowy produkt. Jest to kredyt na zakupy online mBank RATY.
Produkt skierowany jest do osób dokonujących zakupów przez Internet, zarówno na aukcjach jak i w sklepach internetowych.
Kredyt przeznaczony jest dla Klientów mBanku oraz Klientów innych banków.

 

Korzyści dla sprzedawcy oferującego formę płatności mBank RATY

 • dodatkowe źródło dochodu z tytułu prowizji za sprzedaż Kredytu mBank RATY,
 • szybki i wygodny proces kredytowy dla klienta
 • kwota kredytu od 300 zł do 20 000 zł,
 • zwiększenie sprzedaży produktów i usług dzięki nowej formie finansowania dla Klientów
 • dostęp do Konta PARTNERA, w którym możesz zarządzać swoimi transakcjami,
 • bezpłatna rejestracja w PROGRAMIE PARTNERSKIM
 • bezpłatna komunikacja sklepu na stronach mBank.pl i mBank.net.pl co może przyczynić się do wzrostu sprzedaży w Twoim sklepie oraz polepszenia pozycji w wyszukiwarkach.
 • gotowe wtyczki dla popularnego oprogramowania osCommerce i Prestashop oraz gotowa integracja z platformą IAI Shop.com,
 • sam wybierasz pasmo kredytowe - decydujesz ile zarobisz na sprzedanych kredytach.
 • po zalogowaniu na Konto Partnera możesz pobrać dokumentację techniczną, gotowe kalkulatory i kreacje reklamowe do umieszczenia na Twoich stronach sprzedaży
 • łatwa i szybka integracja

 

Po integracji usługi mBank RATY w sklepie internetowym, całkowita obsługa wnioskujących o kredyt leży po stronie banku. Jedynym momentem wymagającym ingerencji sklepu internetowego jest potwierdzenie otrzymania wpłaty własnej Klienta jeśli zadeklarował takową na wniosku kredytowym.

Jeśli prowadzisz sprzedaż internetową, juz dziś udostępnij formę płatności mBank RATY swoim Klientom. Wnioski złożone do 31.12.2011 wynagradzane są 2% prowizją dla Sklepu oraz bardzo niskim oprocentowaniem kredytu dla Klienta.
Sprawdź szczegóły

Jeśli jesteś juz Partnerem mBanku zaloguj się na swoje Konto Partnera, przejdź do lokalizacji PROFIL => Edycja Danych i zaznacz checkbox przy oświadczeniu: „Posiadam sklep internetowy i chcę umożliwić klientom skorzystanie z dodatkowej formy płatności - kredytu ratalnego mBank RATY.” a następnie uzupełnij wymagane dane.

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym Partnerem zarejestruj się. W drugim kroku rejestracji zaznacz checkbox przy oświadczeniu: „Posiadam sklep internetowy i chcę umożliwić klientom skorzystanie z dodatkowej formy płatności - kredytu ratalnego mBank RATY.” a następnie uzupełnij wymagane dane.

W związku z wprowdzeniem nowego produktu do oferty Programu Partnerskiego zmienił się regulamin oraz tabela prowizji.

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące produktu mBank RATY znajdziecie tutaj lub w dziale FAQ po zalogowaniu na Konto Partnera.

wróć

skomentuj

miccom 11.03.2012, 13:38
Hmm, a j a nie potrafię zaimplementować kodu. Robię wszystko wg instrukcji technicznej, ale otrzymuję komunikat że nie wysłałem wszystkich danych... Możesz mi podesłać swój formularz który kierujesz na stronę mbanku? Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam. miccom caser
yowizna 11.01.2012, 11:56
Sprawdziłam,to działa,mogę logować się na konto partnera i sprawdzać przebieg transakcji,liczbę kliknięć z mojej strony oraz promować na własnej stronie te produkty mBanku które sama wybiorę:-) Polecam